Dámské kožené peněženky

Každý z nás vlastní nezbytnost zvanou peněženka. Pánové jí většinou nosí v kalhotách, nebo náprsní kapse, dámy v tašce či kabelce. Potřebujeme ji, abychom měli důležité věci pohromadě a aby se nám nerozkutálely peníze.

Druhů peněženek je mnoho, ale základní dělení už máme za sebou – dámské a pánské. Pak je lze dělit podle materiálu – jsou tu peněženky textilní, syntetické a pak samozřejmě kožené. Pojďme se bavit o tématu dámské kožené peněženky.

Celokožená dámská peněženka

Dámské kožené peněženky jsou věčná klasika, která neurazí a pokud je něčím zajímavá, rozhodně potěší. Snoubí se zde estetičnost s praktičností. Taková celokožená peněženka Vám navíc díky svému kvalitnímu materiálu dlouho vydrží.

Je několik základních rozměrů dámské kožené peněženky. Máme tu malinké peněženky, které jsou určeny jenom na kovové peníze, ty bývají na zip, či magnetický klip. Potom jsou o trochu větší peněženky odvozené od velikosti občanského průkazu, který by se tam měl vejít (za předpokladu, že nemáte všechny doklady zvlášť) – tato velikost je nejčastější. A pak jsou dámské kožené peněženky ve tvaru podlouhlého psaníčka – elegantního módního doplňku, do kterého se leccos vejde.

Barvy dámské kožené peněženky

Dále můžeme mluvit o barvách – dnes už kožené peněženky nemusí mít nutně černou, nebo hnědou barvu, jako dříve. S novými technologickými postupy je možno kůži obarvit prakticky na jakýkoliv odstín. Dále jsou často zdobeny nejrůznějšími způsoby, a to přezkami, druky, vtlačenými ornamenty, barevnými ornamenty atp.

Dámské peněženky je pak vhodné sladit s ostatními módními doplňky, jako je kabelka, boty, či pásek. Proto se podívejte i na naši další nabídku, kde najdete nejen peněženky a kabelky, ale i spoustu jiných doplňků – šály, zavazadla, deštníky, rukavice a mnoho dalšího.

Prohlédněte si komplexní nabídku na Delmas.cz!