Luxusní peněženky

Na tomto místě bychom se rádi věnovali jednomu z mnoha témat módních doplňků, a to je luxusní dámské peněženky. Představíme Vám jednotlivé druhy těchto výrobků a poradíme Vám, kde je sehnat, aniž byste si vyčerpali svůj bankovní účet.

Dámské luxusní peněženky

Prvním bodem jsou dámské peněženky. My ženy potřebujeme samozřejmě hezkou a praktickou peněženku, kam uložíme všechno potřebné od peněz, přes doklady, až po věrnostní kartičky našich oblíbených obchodů. Dáváme přednost kvalitním materiálům a moderním vzhledům. V poslední době je stále běžnější podlouhlá peněženka – psaníčko neboli kasírka.

Italské luxusní peněženky

Pokud máte zájem o opravdu luxusní kousky, pak sáhněte po známých, nejlépe italských značkách těchto módních doplňků, které svou tradicí a historií zaručují vysokou kvalitu provedení i designu. Mluvíme tu například o značkách, jako jsou: Bulaggi, Gabor, Gianni Conti, či Valentino. V nabídce ale můžete podporovat i jiné, třeba zboží tuzemské výrobky.

Pánské luxusní peněženky

I pánové si však potrpí na luxus a v nabídce našeho internetového obchodu Delmas.cz si můžete vybrat kvalitní peněženky známých značek za výhodné ceny. I pánské módní doplňky totiž podléhají současným trendům, které se neustále mění. Proto držte krok s dobou!

Kožené luxusní peněženky

A nakonec ještě zmínka o kožených peněženkách. Právě kůže je totiž tradičním materiálem pro tento druh výrobků. Jelikož stejně jako třeba kabelky, pásky nebo obuv, se často ohýbají a tvarují. Kůže tak je ideálním materiálem díky své pružnosti a zároveň pevnosti, nehledě na to, že výrobky z kůže pěkně voní. Dnes už není nabídka omezená pouze na černou a hnědou přírodní barvu, ale lze dostat kožené peněženky prakticky v jakékoliv barvě.