Pánské kožené peněženky

Další sekcí na našem serveru jsou pánské kožené peněženky. Najdete zde peněženky mnoha velikostí, značek a designů. Projděte si naši nabídku, kterou si můžete vyfiltrovat podle různých parametrů a snáze tak najít to, co hledáte. Pořiďte si kvalitní pánskou peněženku, nebo ji darujte svým blízkým – přátelům, manželovi, či příteli.

Peněženka jako módní doplněk

Pánské kožené peněženkyPeněženka je módní doplněk a zároveň nezbytný pomocník k uchování kreditních, platebních a ostatních karet, některých dokladů (např. občanského průkazu) a hlavně peněz. Další možností je mít doklady zvlášť, proto rozdělujeme dokladovky (s větším množstvím přihrádek) a korunovky (s přihrádkou na kovové mince).

I pánské peněženky mají své další dělení – podle materiálu mohou být ze syntetické kůže, z textilu, nebo z pravé kůže. Pánské kožené peněženky jsou samozřejmě nejžádanějším zbožím, jsou oblíbené pro svůj vzhled a kvalitní provedení. Taková peněženka hlavně dlouho vydrží a ještě pěkně voní. Nabízíme Vám kvalitní značky např. Tony Perotti, Strellson, Uniko Pacov, Maitre, Tru Virtu, Braun Buffel a další.

Velikost peněženky

Kožená peněženka pánskáVelikostí je také hned několik – nejmenší velikostí bývá peněženka rozměrově na občanský průkaz, rozevírací na výšku, či na šířku. Pánské kožené peněženky jsou dost často i ve větším provedení – podlouhlé tzv. kasírky. Klasicky jsou pánské kožené peněženky dodávány v černé, hnědé, někdy i v tmavočervené barvě. Některé jsou z lesklé (lakované) kůže, jiné z matné, či tlačené kůže.

Na našich webových stránkách naleznete kožené pánské peněženky známých českých, ale i zahraničních značek, jako například Büffel, Gianni Conti, The Bridge, nebo Uniko Pacov. Zkombinovat je můžete s dalšími módními doplňky, jsou tu pánské kufříky, kožené aktovky, ledvinky, či deštníky. Slaďte tyto doplňky a budete mít dokonalý outfit do města!